Turniej Siatkówki Służb Mundurowych Podkarpacia – Przemyśl 2017

W dniach 29 stycznia w Hali Sportowej w Medyce rozegrany został Siatkówki Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu. Patronatem Honorowym Turniej objął Wójt Gminy Medyka Pan Marek Iwasieczko. Do Turnieju zgłosiło się 7 drużyn. Zwycięzcą zawodów została drużyna Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Do Turnieju zgłosiło się 7 drużyn reprezentujących Komendy Miejskie Policji: Krosno, Tarnobrzeg, Przemyśl, Komendę Powiatową Policji Jasło, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej Przemyśl, Straż Miejską Przemyśl oraz Bieszczadzki. Zmagania turniejowe rozpoczęły się o godzinie7:30 i podczas turnieju rozegrano łącznie 13 meczy.
W finałowym spotkaniu turnieju zwyciężyła reprezentacja BiOSG pokonując drużynę KMP Tarnobrzeg. Trzecie miejsce przypadło w udziale siatkarzom Straży Miejskiej w Przemyślu, a czwarte zdobyła drużyna KMP Przemyśl.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Marzena Sajbot (KMP Tarnobrzeg), a najlepszym zawodnikiem został wybrany Piotr Świst (BiOSG).
Puchary, dyplomy i upominki zawodnikom wręczali: Komendant Miejski Policji w Przemyślu mł. insp. Wojciech Kiełtyka oraz Wójt Gminy Medyka Pan Marek Iwasieczko.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę sędziów: Pana Ryszarda Amarowicza i Pana Edwarda Prachowskiego.
Organizatorami turnieju były: Przemyski Region IPA, Bieszczadzki Region IPA. Za udzielone wsparcie organizatorzy dziękują: Hipermarketowi CASTORAMA Przemyśl, Hipermarketowi TESCO Przemyśl ul Lwowska, firmie FIBRIS Przemyśl, firmie INFORES.

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”Turniej Siatkówki Służb Mundurowych Podkarpacia – Przemyśl 2017″]

Tekst:J.Faber
Zdięcia: L.Lichacz