JUBILEUSZ 15-LECIA IPA REGIONU KROSNO

W związku z obchodami 15-tej rocznicy działalności Regionu Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Krośnie, w sobotę 8 września 2018 r. w restauracji „Venus” w Moderówce odbyło się spotkanie poświęcone zagadnieniom współpracy w sferze zawodowej, kulturalnej i turystycznej.
W spotkaniu wzięli udział członkowie i sympatycy naszego stowarzyszenia, którzy na przestrzeni lat wspierali jego działalność i w aktywny sposób uczestniczyli w organizacji przedsięwzięć, mających na celu realizację zadań statutowych IPA, w tym Prezydent Miasta Krosna, urzędujący i emerytowani komendanci krośnieńskiej Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, członkowie Zarządu Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej IPA, członkowie zasłużeni dla Sekcji Polskiej IPA oraz przedstawiciele sekcji włoskiej IPA z Ancony.
Organizatorzy spotkania, członkowie Zarządu IPA Krosno, przybliżyli zebranym historię utworzenia Regionu, przedstawili główne obszary jego dotychczasowej działalności oraz plany i zamierzenia przewidziane do realizacji w najbliższej przyszłości. Obchody jubileuszu stały się wyjątkową okazją do refleksji nad tym, jak wiele udało się do tej pory osiągnąć, w szczególności w ramach współpracy międzynarodowej, utrzymywanej z przyjaciółmi z sekcji zagranicznych IPA we Włoszech, w Rumunii, Ukrainie, Słowacji, Litwie, Węgrzech oraz w Holandii.
Przewodniczący Regionu IPA Krosno, kol. Andrzej Krukar, w imieniu członków Zarządu złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę wszystkim osobom zaangażowanym w działalność naszego stowarzyszenia oraz wyraził życzenia dalszej, owocnej współpracy i rozwijania przyjaźni w myśl motta Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji: „Servo Per Amikeco” – „Służyć poprzez przyjaźń”.

[Best_Wordpress_Gallery id=”172″ gal_title=”JUBILEUSZ 15-LECIA IPA REGIONU KROSNO”]

Opracowała: kol. Beata Raus
Zdjęcia: kol. Marian Majowicz, kol. Marcin Haręzga

Możesz również polubić…