IPA PRZEWORSK POZA PODIUM W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Nie udało się naszej drużynie obronić II miejsca zdobytego w 2018 roku na turnieju w kręgle organizowanym przez IPA Region Zakopane w Bukowinie Tatrzańskiej.

W dniu 23 października 2019 w godzinach porannych drużyna reprezentująca IPA Region Przeworsk w składzie: Mariusz Uberman – kapitan drużyny, Eugeniusz Kądziołka, Bogusław Pieczek oraz Adam Szymański wyjechali na II Międzynarodowy Turniej w Kręgle o Puchar Starosty Tatrzańskiego do Bukowiny Tatrzańskiej. Turniej rozpoczął się o godz. 14.00 w kręgielni Hotelu ,,Bukovina” w Bukowinie Tatrzańskiej.

W turnieju startowało 7 drużyn: IPA Region Gorlice, IPA Poprad (Słowacja), IPA Region Nowy Targ, IPA Region Nowy Sącz, IPA Region Przeworsk, IPA Region Zakopane i SEiRP Zakopane. Każdy zawodnik z drużyny rzucał w turnieju dwie rundy, suma wszystkich 8 rzutów dawała końcowy wynik drużyny. Drużyna IPA Region Przeworsk z 640 punktami zajęła V miejsce. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Mariusz Uberman – 202, Bogusław Pieczek – 188, Eugeniusz Kądziołka – 126 i Adam Szymański – 124 punkty.

Zwycięzcą II Międzynarodowego Turnieju w Kręgle o Puchar Starosty Tatrzańskiego została drużyna IPA Region Nowy Targ z wynikiem 963 punkty. Najlepszym zawodnikiem został Dariusz Babiak z IPA Nowy Targ.

Na zakończenie w imieniu całej drużyny dziękuję kol. Janowi Szymańskiemu Sekretarzowi IPA Zakopane za serdeczne przyjęcie.

Tekst: A. Oleszek Zdjęcia: J. Szymański

Możesz również polubić…