KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO

Pod takim hasłem odbywały się w ostatnim tygodniu roku szkolnego na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku spotkania organizowane w ramach kampanii Ministerstwa Spraw wewnętrznych i Administracji.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku odbyły spotkania w Szkołach Podstawowych w Majdanie Sieniawskim i Adamówce oraz w Szkole Podstawowej nr 1 i 3 w Przeworsku. W spotkaniach w szkołach w Przeworsku uczestniczyły policjanci, członkowie Regionu IPA Przeworsk. Przedmiotem spotkań były tematy związane z bezpiecznym wypoczynkiem w miejscu zamieszkania, w górach , nad wodami , jak również związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Pod koniec spotkań policjanci zorganizowali mini konkurs z przepisów ruchu drogowego, dzieciom wyróżniającym się znajomością prawa o ruchu drogowym zostały rozdane pluszowe miski z logo IPA oraz odblaskowym napisem ,, Policja ”
Przy okazji , w imieniu wszystkich dzieci składam podziękowania członkom naszego stowarzyszenia, zasłużonym członkom IPA SP oraz osobom wspierającym nasze stowarzyszenie które przekazały 1 % z podatku dochodowego. Dzięki temu można było zakupić maskotki dla dzieci.

[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”KRECI MNIE BEZPIECZENSTWO”]

Tekst – Andrzej Oleszek
Zdjęcia – Renata Jaremko

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *