V Bieg Niezłomnych – Błażowa 2017

W dniu 16 września w Błażowej powiat rzeszowski odbyła się kolejna V edycja biegu przełajowego „BIEG NIEZŁOMNYCH”. Bieg organizowany jest na trzech dystansach : półmaraton, 7 km i 3 km. W biegu uczestniczyło ogółem 160 osób. Przemyską Policję i Region IPA reprezentował kol. Maciej Sochacki.

Na dystansie półmatratonu stanęło 79 zawodników ( w tym 25 reprezentujących służby mundurowe). Przemyską Policję i Region IPA reprezentował kol. Maciej Sochacki. Był to udany występ naszego kolegi. W kategorii OPEN zajął 6 miejsce (czas 1:57:29,26). W obydwu klasyfikacjach: „ Służby mundurowe” i „Policja” był najszybszym biegaczem.

W biegu na dystansie 7 km pobiegło troje IPOWCÓW. Kol. Bożena Zapołoch (Region Bieszczady Sanok) w kategoriach: OPEN kobiety oraz Służby Mundurowe z czasem 0:38:31,86 zajęła 2 miejsca. Kol. Paweł Stańko (Region Bieszczadzki SG) w kategoriach OPEN jaka i Służby Mundurowe z czasem 0:30:22,95) zajął drugie miejsca.