PRZEWORSK – BEZPIECZNE FERIE-2018

W ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku rozpoczęto spotkania w szkołach w ramach prowadzonych działań profilaktycznych pod kryptonimem ,,Bezpieczne Ferie 2018”.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku odbyli między innymi spotkania w Szkołach Podstawowych Nr 1 i 2 w Przeworsku, Chałupkach, Rozborzu i Ujeznej. Ponadto w pierwszym dniu ferii przeprowadzili spotkanie na zimowisku

w Miejskim Domu Kultury w Przeworsku. W spotkaniach w szkołach oraz na zimowisku uczestniczyli policjanci, członkowie IPA Region Przeworsk. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o tym, jak bezpiecznie wypoczywać na feriach w domu i na zimowiskach. Przypominali dzieciom numery alarmowe, a także zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Podczas spotkań omawiano również zasady zachowania w sytuacji kontaktu z osobami obcymi oraz ataku psa. Pod koniec spotkań dzieciom wyróżniającym się w znajomości zasad w bezpiecznym zachowaniu się na feriach zostały rozdane miśki z logo IPA oraz odblaskowym napisem ,,IPA”. Przy okazji w imieniu wszystkich dzieci składam podziękowania członkom naszego stowarzyszenia, zasłużonym członkom IPA SP oraz osobom wspierającym nasze stowarzyszenie, które przekazały 1% z podatku dochodowego. Dzięki temu można było zakupić maskotki dla dzieci.

Tekst: A. Oleszek

Zdjęcia: J. Urban

[Best_Wordpress_Gallery id=”116″ gal_title=”PRZEWORSK_BEZPIECZNE_FERIE_2018″]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *