PUNKTOWANE MIEJSCE NA ZAWODACH W ZAKOPANEM

W dniach 01-03 marca 2019 roku 11-osobowa grupa reprezentowała IPA Region Przeworsk w ,,DRUGICH MISTRZOSTWACH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBORDZIE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO IPA REGION ZAKOPANE”.

W składzie startujących byli członkowie oraz przyjaciele Naszego Stowarzyszenia. Zawodnikami startującymi z Przeworska byli: 1. Anna Motyka – narciarstwo – nr startowy – 9 2. Zbigniew Motyka (IPA) – narciarstwo – nr startowy – 59 3. Barbara Szczepanek – snowboard – nr startowy – 142 4. Lucyna Zygmunt – narciarstwo – nr startowy – 5 5. Marek Zygmunt (IPA) – narciarstwo – nr startowy – 39 Osobami wspierającymi naszych zawodników na trasie byli: Wiesław Drzystek i Andrzej Oleszek z osobami towarzyszącymi.

Ania Motyka była najlepszą naszą zawodniczką i uzyskała VI punktowane miejsce w narciarstwie alpejskim kobiet za co została wyróżniona dyplomem, natomiast Lucyna Zygmunt była 9 na 36 startujących zawodniczek. Koledzy Zbigniew Motyka i Marek Zygmunt pozajmowali miejsca w pierwszej pięćdziesiątce nie przynosząc nam wstydu.

Sam wyjazd był bardzo udany, poza aspektami sportowymi nasi członkowie ekipy mogli poznać i nawiązać kontakty z kolegami z Polski. Mogli też pokibicować podczas zjazdu na nartach Prezydentowi SP IPA kol. Fryderykowi Orepuk.

Po uroczystej dekoracji zawodników, podczas balu wśród różnych występów odbył się tradycyjny konkurs na ,,zbójnika wieczoru”. Po raz drugi z rzędu po interesującej rywalizacji wygrał członek z ekipy IPA Region Przeworsk.

W imieniu całej reprezentacji sportowej IPA Region Przeworsk, składam na ręce Przewodniczącego kol. Edwarda Kwak podziękowanie Kolegom z IPA Region Zakopane za serdeczne przyjęcie naszej drużyny oraz osobom, które pomogły w zorganizowaniu wyjazdu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”200″ gal_title=”PUNKTOWANE MIEJSCE NA ZAWODACH W ZAKOPANEM”]

Tekst: A. Oleszek
Zdjęcia: A. Motyka

Możesz również polubić…