,,BEZPIECZNE FERIE” W PRZEWORSKIEM

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku przed rozpoczęciem i
podczas ferii prowadzili spotkania w szkołach i na zimowiskach w ramach prowadzonych działań profilaktycznych pod kryptonimem ,,Bezpieczne Ferie 2019”.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku odbyli między innymi spotkania w Szkołach Podstawowych Nr 1 i 2 w Przeworsku, Świętoniowej i Grzęsce. Ponadto w pierwszych dniach ferii przeprowadzili spotkanie na zimowisku w Miejskim Domu Kultury w Przeworsku. W spotkaniach w szkołach oraz na zimowisku uczestniczyli policjanci, członkowie IPA Region Przeworsk. Podczas spotkań funkcjonariusze omawiali tematy związane z zachowaniem bezpieczeństwa na drodze oraz zasady zaufania wobec osób obcych. Przestrzegali przed nawiązywaniem ryzykownych znajomości poprzez internet oraz przekazywaniem swoich danych osobowych czy zdjęć ze swoim wizerunkiem. Pod koniec spotkań dzieciom wyróżniającym się w znajomości zasad w bezpiecznym zachowaniu się na feriach zostały rozdane maskotki z logo IPA oraz z napisem ,,policja”. Przy okazji składam podziękowania członkom naszego stowarzyszenia, zasłużonym SP IPA oraz osobom wspierającym nasze stowarzyszenie, które przekazały 1% z podatku dochodowego. Dzięki temu można było zakupić maskotki dla dzieci.

[Best_Wordpress_Gallery id=”198″ gal_title=”BEZPIECZNE FERIE W PRZEWORSKIEM”]

Tekst: A. Oleszek
Zdjęcia: J. Urban

Możesz również polubić…